HAIX Black Eagle Safety 610 LTR GTX
HAIX Black Eagle Safety 610 LTR GTX to trzewiki robocze klasy S7 przeznaczone do pracy w wymagającym środowisku, gdzie liczy się skuteczna ochrona stopy, pewna przyczepność i odporność na wilgoć. Model sprawdzi się m.in. na budowie, w pracach instalacyjnych, technicznych i serwisowych, a także wszędzie tam, gdzie obuwie ochronne musi łączyć bezpieczeństwo z wygodą codziennego użytkowania.
But ma cholewkę wykonaną ze skóry wodoodpornej, wzmocniony przód z osłoną TPU oraz zintegrowaną membranę GORE-TEX, która pomaga utrzymać suchy mikroklimat wewnątrz obuwia. Konstrukcja za kostkę stabilizuje stopę, a podeszwa o wyraźnym bieżniku poprawia kontakt z podłożem na mokrych, twardych i nierównych nawierzchniach. To praktyczne rozwiązanie do intensywnej pracy w terenie i obiektach przemysłowych, zwłaszcza przy częstym przemieszczaniu się między różnymi strefami roboczymi.
Cechy produktu
– wodoodporna skóra naturalna
– membrana GORE-TEX o właściwościach wodoodpornych i oddychających
– podnosek ochronny z kompozytu włóknowego
– stalowa wkładka antyprzebiciowa
– podeszwa o wysokiej antypoślizgowości
– wzmocnienie noska odporną na ścieranie osłoną TPU
– konstrukcja za kostkę poprawiająca stabilność
– ergonomicznie ukształtowana część piętowa
– trwała konstrukcja do pracy w trudnych warunkach
To solidne obuwie ochronne dla użytkowników, którzy potrzebują trwałych trzewików roboczych zapewniających realną ochronę, dobrą stabilizację i komfort pracy niezależnie od warunków podłoża oraz pogody.
Buty fabrycznie nowe, przydzielone przez producenta do grupy obuwia w II gatunku, posiadają wady kosmetyczne oraz techniczne. Wady jakie posiadają są często niezauważalne jednak istnieje prawdopodobieństwo, że obuwie nie dorówna jakości i żywotności obuwia pierwszego gatunku.
W związku z zaklasyfikowaniem obuwia jako niepełnowartościowe nie jest objęte gwarancją, istnieje jedynie możliwość ich zwrotu w terminie 14 dni od otrzymania paczki pod warunkiem, że nie posiadają śladów użytkowania.
Klientów zainteresowanych obuwiem pełnowartościowym zachęcamy do zapoznania się z ofertą butów w pierwszym gatunku.
Shoes are new, rated by the manufacturer among the group of the second quality footwear. They have cosmetic defects. It is possible that the boots would not be as durable as the same first quality boots. Despite the fact that the boots are not full-value footwear is much higher quality than similar purpose footwear in this price class.
| Size | UK | BW | US | EU | Insole length |
|---|---|---|---|---|---|
| UK 3; EU 35; US 4; BW 225 Women's | 3 | 225 | 4 | 35 | 23.9 cm |
| UK 15; EU 51; US 16; BW 330 | 15 | 330 | 16 | 51 | 33.7 cm |
BW size corresponds to the length of the foot for which the shoes are intended. The insole is appropriately larger to maintain comfort.






